Dostawcy

MANUFAKTURA CIASTEK KRASOŃ

Produkcja Cukiernicza jest małą, rodzinną firmą produkującą najlepsze ciastka owsiane na Dolnym Śląsku. Receptura ciastek oparta jest na przedwojennym, rodzinnym przepisie dziadka Józefa Barcikowskiego – piekarza z Jeżowa k. Łodzi. Ta wrocławska manufaktura ciastkarska jest realizacją rodzinnych planów na oferowanie produktów dopracowanych w najdrobniejszych szczegółach.

www.pckrason.pl

DZIKI Z NATURY

Soki Dziki z Natury  – owoce są rozdrabniane, miażdżone i wyciskane powoli, w niskiej temperaturze. Dzięki temu – inaczej niż w sokowirówce – nieujarzmiony sok zachowuje mnóstwo wartościowych witamin, minerałów, antyoksydantów, błonnika i żywych enzymów. Oczyszcza organizm z toksyn i dostarcza maksymalne dawki dobrej energii.

www.dzikisok.pl

SYNERGIA GASTRO

Synergia Gastro to solidna firma, która oferuje kompleksowe wyposażenie lokali gastronomicznych i restauracji. Produkty oferowane przez Synergię Gastro to profesjonalne urządzenia gastronomiczne m.in. kuchnie gazowe i elektryczne, piece konwekcyjno-parowe, szafy chłodnicze, meble ze stali nierdzewnej oraz drobne akcesoria.

www.synergiagastro.pl

DZIEKAN

Gospodarstwo Sadownicze Dziekan zajmuje się produkcją owoców, ich przechowywaniem, magazynowaniem i sprzedażą. Swoją działalność rozpoczęli w 1988 roku.
www.sadydziekan.pl

EDEN

Grupa Eden jest obecna w 18 krajach i jest jednym z czołowych dostawców wody źródlanej, dystrybutorów filtrujących i wyśmienitej włoskiej kawy i ekspresów do biur i domów. W Polsce działa od 1997 roku.

www.eden.pl

PIEKARNIA HERT

Tradycja piekarni HERT została zapoczątkowana u schyłku minionego wieku. Umiejętne i nowoczesne zrządzanie firmą współgra z tradycyjnymi metodami produkcji opartymi na zastosowaniu naturalnego zakwasu żytniego. Doœświadczony zespół piekarzy codziennie wkłada swoje serce dbając o wypieki piekarniczo-cukiernicze.
Oferta składa się z wyrobów w zakresie pieczywa obejmując produkty pszenno – żytnie znanego wszystkim chleba staropolskiego czy chleba zwykłego oraz chlebów typowo żytnich wzbogaconych ziarnami słonecznika, otrąb pszennych czy siemieniem lnianym. Do gamy produktów zaliczyć można różnorodne bułki uwzględniając bułkę dużą z widocznym pęknięciem, uwielbianą kajzerkę razową czy włoską ciabattę na puszystym cieœcie. Wyroby piekarni HERT można zakupić w punktach firmowych na terenie Wrocławia oraz wielu miastach na dolnym œśląsku i województwie opolskim.

www.piekarniahert.pl

SONKO

Marka Sonko istnieje na polskim rynku od 1989 roku. Swoją pozycję lidera rynku budowała przez lata. Wysoka jakość oferowanych produktów pozwoliła zdobyć zaufanie konsumentów, czego dowodem są bardzo dobre wyniki sprzedażowe. Pod marką Sonko oferujemy asortyment z kategorii drybread: wafle ryżowe, POPCOOL CHIPSY, Snacki błonnikowe, Wafle błonnikowe, mace, suchary i pieczywo lekkie. Celem marki Sonko jest promowanie zdrowego trybu życia poprzez dostarczanie nowych, innowacyjnych produktów oraz ciągłe doskonalenie ich jakości aby umożliwić ludziom życie zgodnie z hasłem: SONKO dbaj o siebie!

www.sonko.pl

NORDIS

Nordis Sp. z o.o. to producent i dystrybutor żywności mrożonej działający od 1968 r. Silną pozycję na polskim rynku lodów i produktów mrożonych zapewnia firmie wysoka jakość wyrobów i własna dystrybucja w dużej części Polski. Produkty Nordis uzyskały liczne wyróżnienia, w tym nagrodę Ministra Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej za najciekawszy wyrób roku oraz Konsumencki Znak Jakości Q. Zostały dwukrotnie wyróżnione godłem Agro Polska, jak również Złotym Medalem Targów Inter Res.

www.nordis.com.pl

RODZINNA PIEKARNIA WICHOWSCY

RODZINNĄ PIEKARNIĘ WICHOWSKI założyli w 1990 roku Elżbieta i Roman Wichowscy, wychowankowie Wrocławskich Zakładów Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego przy ul. Sienkiewicza we Wrocławiu. W Rodzinnej Piekarni stosuje się tylko tradycyjne metody produkcji, gdzie maszyny posiadają jedynie funkcję wspomagającą ręcznie wykonujących swoją pracę piekarzy a pieczywo powstaje tylko na bazie naturalnych składników według prawdziwego rzemieślniczego kunsztu.

www.oficjalnastronapiekarni.pl

PRODROB

Firma PRODROB Spółka Jawna na rynku jest już od 1998 roku. Obejmuje swoim zakresem dystrybucję mięsa, wędlin i drobi oraz Zakład Rozbioru Drobiu, który mieści się w Obornikach Śląskich. Do naszych kluczowych Partnerów należą: Balcerzak, Grupa Animex, Kabanos, JBB, Indykpol, Madej&Wróbel, Olewnik, Drobimex, Indykpol, Duda, Tarczyński.

www.prodrob.com.pl

GLUTENEX

Zakład Piekarniczo-Cukierniczy GLUTENEX Sp. z o.o. z siedzibą w Sadach k/Poznania to pierwszy i największy polski producent środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego tj.: wyrobów bezglutenowych, wyrobów niskobiałkowych oraz wyrobów przeznaczonych dla diabetyków. Zakład swoją działalność rozpoczął w 1987 r. Tradycja, doświadczenie i chęć pomocy innym zapewnia wysokiej jakości produkcję.

www.glutenex.com.pl

PYSZNE EKO

Firma PYSZNE EKO.PL oferuje największy wybór produktów ekologicznych w Polsce – ok. 4000 certyfikowanych produktów. W asortymencie znajdują się m.in. produkty bezglutenowe, żywność funkcjonalna i produkty nisko-przetworzone takich firm jak: BioPlanet, Holle, Primavika, Diet-Food, Natumi, The Bridge, Symbio, Pięć Przemian, BioAvena, EkoProdukt, Dobra Kaloria, Amarello, Zielony Listek, Krokus, Destination, Bio-Food, ALB-Gold.

www.pyszneeko.pl

UNIGASTRO

Firma UNIGASTRO jest uznanym w branży importerem i dystrybutorem profesjonalnych urządzeń gastronomicznych firm: włoskich, czeskich, niemieckich. W swej ofercie posiadają również urządzenia wszystkich liczących się polskich producentów. Ich asortyment to szeroki wybór wysokiej klasy sprzętu gastronomicznego, chłodniczego, mebli ze stali nierdzewnej, chemii do utrzymywania czystości kuchni, chemii do zmywarek. Firma Unigastro powstała w 1996 roku.

www.unigastro.pl

COSTA

COSTA to miejsce inspiracji, które działa we Wrocławiu od 1993 roku. Costa dostarcza naczynia i sztućce jednorazowe, obrusy oraz wszelkiego rodzaju dekoracje. Jeśli organizujesz party, urodziny, sylwestra lub inną imprezę to miejsce jest dla Ciebie.

www.costa.pl