Certyfikaty

CENTRUM KSZTAŁCENIA I WDROŻEŃ

Centrum Kształcenia i Wdrożeń to nowoczesna firma specjalizująca się w profesjonalnym organizowaniu: szkoleń, warsztatów i kursów zawodowych z zakresu m. in. zbiorowego żywienia, systemu HACCP itp. Dodatkowo Centrum tworzy oprogramowanie dla placówek zbiorowego żywienia dzieci, młodzieży, osób dorosłych, osób starszych (w tym chorych) oraz firm produkujących żywnoœść.

www.ckiw.edu.pl Pobierz certyfikaty

PSSE

Nasza kuchnia (zakład produkcyjny) oraz pojazdy, którymi dostarczamy do Państwa posiłki, spełniają wszelkie, wymagane przepisami prawa RP wymogi oraz posiadają wszystkie niezbędne odbiory, zaświadczenia i pozwolenia. Jako firma wpisana dorejestru zakładów zbiorowego żywienia jesteśmy pod stałym nadzorem PowiatowegoInspektora Sanitarnego.

www.psse.wroc.pl Pobierz certyfikaty

HACCP

Posiadamy wdrożony i skrupulatnie przestrzegany system HACCP, który w połączeniuz naszym doświadczeniem i pasją do pracy, gwarantuje właściwe i bezpieczneprzygotowanie posiłków.

www.psseradziejow.pl/index.php/aktualnosci/200-co-to-jest-haccp Pobierz certyfikat

ZNAK JAKOŚCI KIDZONE

„Znak Jakości KidZone” to wyraz uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu dostosowania produktów i usług do najwyższych standardów. Ma też na celu wyłonieniei uhonorowanie przedsiębiorstw, które przez stałe podnoszenie standardów osiągająnajwyższą jakość i wysoki poziom bezpieczeństwa swoich produktów i usług oraz wprowadzają nowoczesne rozwiązania pro-dziecięce. Certyfikat, który posiadamy (jako jedyna firma cateringowa we Wrocławiu!) jestpotwierdzeniem, iż oferowane przez nas usługi cateringowe, skierowane do placówek edukacyjnych, są najwyższej jakości.

www.kidzone.com.pl Pobierz certyfikat

MENU BEZ GLUTENU

„Menu bez glutenu” to ogólnopolski program informacyjno–edukacyjny prowadzony przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej w celu stworzenia bazy i certyfikacji restauracji, kawiarni i kuchni cateringowych przyjaznych osobom na diecie bezglutenowej. Jako jedyna firma cateringowa we Wrocławiu pozytywneprzeszliśmy certyfikację naszej kuchni oraz personelu i tym samym uzyskaliśmyCertyfikat uczestnictwa w programie „Menu bez glutenu”.

www.menubezglutenu.pl/o-programie Pobierz certyfikat

PYSZNIE W PRZEDSZKOLU I PYSZNIE W SZKOLE

„Pysznie w przedszkolu i pysznie w szkole” to spotkanie konferencyjno-warsztatowe dla wszystkich, którzy chcą żeby przedszkolna i szkolna kuchnia gotowała zdrowe i zachęcające do jedzenia posiłki dla dzieci – czyli jak najbardziej dla nas gdyż kwestia podnoszenia naszych kwalifikacji i umiejętności w zakresie zdrowego i smacznego żywienia dzieci to nasz priorytet. W szkoleniu brały udział trzy osoby z naszej firmy (w tym sama Szefowa Kuchni – Pani Gosia). Spotkanie miało miejsce w Poznaniu i prowadzone było przezspecjalistów z branży gastronomicznej. Organizatorem jest Agencja Pracy Twórczej.

www.pyszniewprzedszkolu.pl Pobierz certyfikaty

SMACZNIE, ZDROWO, WARTOŚCIOWO

Placówki edukacyjne, z którymi współpracujemy mogą śmiało przystąpić do Projektu „Smacznie, zdrowo, wartościowo realizowanego przez Urząd Miejski we Wrocławiui ubiegać się o otrzymanie Certyfikatu Zdrowego i Racjonalnego Żywienia. Serdecznie zachęcamy przedszkola i szkoły do udziału w Projekcie.

www.szkolawformie.pl/smaczniezdrowo Pobierz certyfikat

RZETELNA FIRMA

„Rzetelna Firma” to program dla każdego przedsiębiorcy, który chce pokazać, żerzetelność i uczciwość w biznesie jest dla niego najważniejsza. KANZEON Wrocławski Catering od wielu lat posiada Certyfikat Rzetelnej Firmy i skrupulatnie wywiązuje sięz założeń programu względem swoich partnerów biznesowych.

wizytowka.rzetelnafirma.pl/6J8CQ4SX/1 Pobierz certyfikat

ISO

W trakcie certyfikacji