Referencje

Przedszkola

Przedszkole Zdrój -Stowarzyszenie na rzecz Edukacji i Rodziny NURT

Przedszkole Zdrój jest prowadzone przez Stowarzyszenie na rzecz Edukacji i Rodziny Nurt, które mieści się przy ulicy Fryderyka Pautscha 9.

www.przedszkole.zdroj.edu.pl/ Pobierz referencje

Publiczne Przedszkole Wrocławskie Skauty I, II

Publiczne Przedszkole Wrocławskie Skauty I i II znajdują się przy ulicy Kiełczowskiej 177 oraz Gwiaździstej 55.

www.wroclawskieskauty.pl/ Pobierz referencje

Publiczne Przedszkole nr 4

Publiczne Przedszkole nr 4 mieści się  w atrakcyjnym, cichym zakątku Hallera i Gajowickiej, przy ul. Słowiczej. W przedszkolu mieści się 8 grup wiekowych.

www.przedszkole4.edu.wroclaw.pl/ Pobierz referencje

Publiczne Przedszkole Prymusek

Publiczne Przedszkole Prymusek mieści się w dwóch lokalach,  przy ul. Gajowickiej 121 oraz ul. Bajana 62. Łącznie do przedszkola uczęszcza 150 dzieci. Przedszkole ma charakter kameralny.

www.prymusek.com.pl/ Pobierz referencje

PITAGORAS

Publiczne Przedszkole Pitagoras, mieszczące się przy ul. Pięknej 56J (Osiedle Tarnogaj) we Wrocławiu to ośmiooddziałowa placówka przedszkolna, z którą współpracujemy od 1 września 2012 roku. Do placówki uczęszcza 200 dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

www.pitagoras-wroclaw.familijnywroclaw.pl Pobierz referencje

OMNIBUS

Publiczne Przedszkole Omnibus, mieszczące się przy ul. Stanów Zjednoczonych 88 (Osiedle Muchobór Mały) we Wrocławiu to czterooddziałowa placówka przedszkolna, z którą współpracujemy od 1 września 2012 roku. Do placówki uczęszcza 100 dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

www.omnibus-wroclaw.familijnywroclaw.pl Pobierz referencje

MARCO POLO

Publiczne Przedszkole Marco Polo, mieszczące się przy ul. Zatorskiej 11 (Osiedle Zakrzów) we Wrocławiu to trzyoddziałowa placówka przedszkolna, z którą współpracujemy od marca 2014 roku. Do placówki, od września 2016 r., uczęszczać będzie 125 dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat a liczba oddziałów przedszkolnych wzrośnie do pięciu.

www.marcopolo-wroclaw.familijnywroclaw.pl Pobierz referencje

MAGELLAN

Publiczne Przedszkole Magellan, mieszczące się przy ul. Marca Polo 21 (Osiedle Olimpia Port na Swojczycach) we Wrocławiu to czterooddziałowa placówka przedszkolna, z którą współpracujemy od 26 czerwca 2015 roku. Do placówki uczęszcza 50 dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

www.magellan-wroclaw.familijnywroclaw.pl Pobierz referencje

LOGICUS

Publiczne Przedszkole Logicus, mieszczące się przy ul. Raciborskiej 2 (Osiedle Księże Małe) we Wrocławiu to czterooddziałowa placówka przedszkolna, z którą współpracujemy od 1 września 2012 roku. Do placówki uczęszcza 100 dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

www.logicus-wroclaw.familijnywroclaw.pl Pobierz referencje

LEONARDO

Publiczne Przedszkole Leonardo, mieszczące się przy ul. F.D. Roosevelta 15 we Wrocławiu to pięciooddziałowa placówka przedszkolna, z którą współpracujemy od 1 września 2012 roku. Do placówki uczęszcza 125 dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

www.leonardo-wroclaw.familijnywroclaw.pl Pobierz referencje

GULIWER

Publiczne Przedszkole Guliwer, mieszczące się przy ul. Przyjaźni 2A1/2 we Wrocławiu to czterooddziałowa placówka przedszkolna, z którą współpracujemy od 20 sierpnia 2015 roku. Do placówki uczęszcza 100 dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

www.guliwer-wroclaw.familijnywroclaw.pl Pobierz referencje

GALILEO

Publiczne Przedszkole Galileo, mieszczące się przy ul. Starogajowej 68A (Osiedle Stabłowice) we Wrocławiu to pięciooddziałowa placówka przedszkolna, z którą współpracujemy od 1 września 2012 roku. Do placówki uczęszcza 125 dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

www.galileo-wroclaw.familijnywroclaw.pl Pobierz referencje

COLUMBUS

Publiczne Przedszkole Columbus, mieszczące się przy ul. Zielnej 42 (Osiedle Psie Pole) we Wrocławiu to ośmiooddziałowa placówka przedszkolna, z którą współpracujemy od 1 września 2012 roku. Do placówki uczęszcza 200 dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

www.columbus-wroclaw.familijnywroclaw.pl Pobierz referencje

COGITO

Publiczne Przedszkole Cogito, mieszczące się przy ul. Monterskiej 4 (Osiedle Grabiszyn) we Wrocławiu to czterooddziałowa placówka przedszkolna, z którą współpracujemy od 1 września 2012 roku. Do placówki uczęszcza 100 dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

www.cogito-wroclaw.familijnywroclaw.pl Pobierz referencje

MALI ODKRYWCY AKADEMIA TWÓRCZEGO ROZWOJU

Przedszkole Mali Odkrywcy Akademia Twórczego Rozwoju jest niepubliczną placówką oświatową dla dzieci od 2 do 5 lat. Mieści się na północy Wrocławia na Osiedlu Pawłowice ( Dzielnica Psie Pole) przy ul. Azaliowej 20, w wolnostojącym, luksusowym domu o powierzchni 220 m2. Współpracujemy z przedszkolem od marca 2011 roku.

www.maliodkrywcy.com.pl Pobierz referencje

WSPÓLNY ŚWIAT II

Integracyjny Punkt Przedszkolny Wspólny Świat to wyspecjalizowana placówka terapeutyczna dla dzieci w wieku przedszkolnym, z którą współpracujemy od sierpnia 2014 roku.

www.wspolnyswiat.com.pl/wroclaw Pobierz referencje

TĘCZOWY PAJACYK

Punkt Przedszkolny Tęczowy Pajacyk, mieszczący się przy ul. Młyńskiej 3 w Brzeziej Łące (Kiełczów) jest placówką edukacyjną, z którą współpracujemy od 21 sierpnia 2013 roku. Do placówki uczęszczają dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat.

www.teczowy-pajacyk.pl Pobierz referencje

TERAPEUTYCZNY PUNKT PRZEDSZKOLNY DLA WYJĄTKOWYCH DZIECI

Niepubliczny Punkt Przedszkolny dla Wyjątkowych Dzieci, zlokalizowany przy ul. Kominiarskiej 42B (Osiedle Lipa Piotrowska) to specjalistyczna placówka edukacyjna dla dzieci z niepełnosprawnością i niepełnosprawnością sprzężoną, będących w wieku od 2,5 do 6 lat i posiadających specjalne potrzeby edukacyjne. Z placówką współpracujemy od sierpnia 2016 roku.

www.wyjatkowedzieci.org.pl Referencje wkrótce

MALINOWE SKRZATY

Malinowe Skrzaty to nowoczesny, kameralny punkt przedszkolny, znajdujący się w nowo wybudowanym domu jednorodzinnym, posiłkujący się pedagogiką Montessori. Przedszkole jest otoczone zielenią, znajduje się w spokojnej dzielnicy Wrocławia na Osobowicach ul. Jarocińska 55.

www.malinoweskrzaty.pl Referencje wkrótce

FIKOLAND

Niepubliczne Przedszkole Fikoland, mieszczące się przy ul. Bulwar Ikara 28A (Osiedle Gądów Mały) we Wrocławiu to placówka edukacyjna, z którą współpracujemy od sierpnia 2011 roku. Do placówki uczęszczają dzieci w wieku od 2 do 5 lat.

www.fikoland.edu.pl/fikoland.html Pobierz referencje

AKADEMIA BAJKOWA DOLINA

Publiczne Przedszkole Akademia Bajkowa Dolina to placówka edukacyjna zlokalizowana we Wrocławiu przy ul. Karola Darwina 19. Do przedszkola uczęszczają dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat. Współpracujemy od sierpnia 2015 roku.

www.facebook.com/AkademiaBajkowaDolina Pobierz referencje

Firmy

ASPIR PRYWATNY DOM OPIEKI

Aspir to prywatny dom opieki nad osobami starszymi. Zaprasza wszystkich chętnych, pragnących w spokoju, z dala od trosk, cieszyć się życiem i godnie mieszkać wśród życzliwych i gotowych do pomocy ludzi. Zapewnia doskonałe warunki bytowe w pokojach 2, 3 i 4 osobowych.

www.aspir.pl Pobierz referencje

INSTYTUT NISKICH TEMPERATUR I BADAŃ STRUKTURALNYCH POLSKIEJ AKADEMII NAUK

Instytut Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych im. Włodzimierza Trzebiatowskiego Polskiej Akademii Nauk jest placówką naukową Wydziału Nauk Ścisłych i Nauk o Ziemi PAN. Instytut zatrudnia 116 pracowników naukowych; w tym – 33 profesorów, 26 doktorów habilitowanych, 35 doktorów. Tematyka badawcza Instytutu obejmuje wszechstronne badania fizykochemiczne struktury ciała stałego oraz jej wpływu na własności fizyczne, chemiczne i spektroskopowe, ze szczególnym naciskiem położonym na badania w niskich temperaturach.

www.intibs.pl Pobierz referencje

MOTA-ENGIL CENTRAL EUROPE

Mota-Engil Central Europe jest jedną z największych rodzimych firm budowlanych w Polsce. Spółka powstała z połączenia dwóch polskich przedsiębiorstw: Krakowskiego Przedsiębiorstwa Robót Drogowych S.A. (KPRD) oraz Przedsiębiorstwa Budowy Mostów w Lubartowie Sp. z o.o. (PBM), obecnych na lokalnym rynku już od 1949 roku. Dziś Mota-Engil Central Europe to silna firma budowlana czerpiąca z ponad 60-letniej polskiej tradycji budownictwa drogowo-mostowego, specjalizująca się jednocześnie w budownictwie kubaturowym, kolejowym, elektroenergetycznym oraz real estate. Firma posiada także kopalnię w Górce Sobockiej gdzie zajmuje się wydobyciem oraz sprzedażą wysokiej jakości kruszyw.

www.mota-engil-ce.eu/pl Pobierz referencje

CENTROSTAL WROCŁAW

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „CENTROSTAL-WROCŁAW” Spółka Akcyjna jest dystrybutorem pełnego asortymentu wyrobów hutniczych i materiałów konstrukcyjno-budowlanych oraz wykonawcą szeregu usług dotyczących wyrobów hutniczych. Klientami Centrostalu są krajowe i zagraniczne firmy z szeroko rozumianej branży budowlanej (budownictwo przemysłowe, mieszkaniowe, użyteczności publicznej) oraz przedsiębiorstwa produkcyjne wszystkich branż przemysłu.

www.centrostal.pl Pobierz referencje

BUDIMEX

Firma Budimex realizuje inwestycje budowlane oraz usługi na rzecz zrównoważonego rozwoju gospodarki i społeczeństwa z poszanowaniem środowiska naturalnego, zasad etyki, dbałością 
o satysfakcję klientów i komfort użytkowników. Powyższe cele osiąga, dzięki profesjonalizmowi, pasji tworzenia, wysokiej efektywności działania, a także partnerskim relacjom z dostawcami 
i podwykonawcami.

www.budimex.com.pl/pl/site.html Pobierz referencje

GLOBTRADE

Firma Globtrade powstała w czerwcu 2007 roku i specjalizuje się w imporcie, eksporcie oraz handlu hurtowym asortymentem z szeroko pojętej branży outdoor (przeznaczonym do gier, sportu, rekreacji oraz wszelkiej aktywności na świeżym powietrzu). Przedsiębiorstwo jest jednym z liderów na rynku sprzętu outdoorowego, artykułów kolekcjonerskich i hobbystycznych oraz instrumentów optycznych do amatorskich obserwacji astronomicznych. Firma oferuje także wyposażenie placów zabaw i obiektów sportowych.

www.globtrade.pl/strona-glowna/ Pobierz referencje

Szkoły

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Hugona Dionizego Steinhausa we Wrocławiu przy ulicy Jeleniej 5.

www.sp5.wroclaw.pl Pobierz referencje

Szkoła Podstawowa Iskry i Szkoła Podstawowa Zdrój – Stowarzyszenie na rzecz Edukacji i Rodziny NURT

Szkoła Podstawowa Iskry i Zdrój są prowadzone przez Stowarzyszenie na rzecz Edukacji i Rodziny Nurt, które mieszczą się przy ulicy Fryderyka Pautscha 9.

www.iskry.edu.pl Pobierz referencje

Szkoła Podstawowa nr 74 im. Prymasa Tysiąclecia

Szkoła Podstawowa nr 74 mieści się przy ulicy Kleczkowskiej 2.

www.sp74.wroc.pl/ Pobierz referencje

Szkoła Podstawowa nr 99 im. Tadeusza Kościuszki

Szkoła Podstawowa nr 99 mieści się przy ulicy Głubczyckiej 3.

www.sp-99.edu.wroclaw.pl/ Pobierz referencje

Szkoła Podstawowa nr 44 im. Jana III Sobieskiego

Szkoła Podstawowa nr 44 im. Jana III Sobieskiego mieści się przy ulicy Wilanowskiej 31. Z placówką tą współpracujemy od 1 stycznia 2018 roku.

www.sp44-wroclaw.edupage.org/ Pobierz referencje

Szkoła Podstawowa nr 29

Szkoła Podstawowa nr 29 mieszcząca się przy ulicy Kraińskiego 1 we Wrocławiu.

www.sp29.wroc.pl/ Pobierz referencje

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 14

W skład Publicznego Zespołu Szkół Nr 14 wchodzą: Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej oraz Gimnazjum Nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi. Zespół mieści się przy Al. A. Brücknera 10 we Wrocławiu.

www.lo14.wroc.pl Pobierz referencje

SZKOŁA PODSTAWOWA PRO FUTURO

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Pro Futuro, mieści się przy ul. Ul. Toruńskiej 72 (Osiedle Psie Pole) we Wrocławiu. To dwujęzyczna placówka edukacyjna, z którą współpracujemy od lipca 2015 roku.

www.szkolaprofuturo.pl/?lang=pl_PL&page_id=4 Pobierz referencje

SZKOŁA PODSTAWOWA MARCO POLO

Szkoła Podstawowa Marco Polo, mieszcząca się przy ul. Zatorskiej 11 (Osiedle Zakrzów) we Wrocławiu to publiczna placówka edukacyjna, z którą współpracujemy od 20 marca 2014 roku.

www.spmarcopolo-wroclaw.familijnywroclaw.pl Pobierz referencje

SZKOŁA PODSTAWOWA LEONARDO

Szkoła Podstawowa Leonardo, mieszcząca się przy ul. F.D. Roosevelta 15 (Osiedle Ołbin) we Wrocławiu to publiczna placówka edukacyjna, z którą współpracujemy od 1 września 2012 roku.

www.spleonardo-wroclaw.familijnywroclaw.pl Pobierz referencje

Żłobki

FAMILIJNE ŻŁOBKI

Od 1 września 2013 roku do chwili obecnej, obsługujemy 5 żłobków zlokalizowanych we Wrocławiu, do których uczęszcza łącznie 75 dzieci w wieku od 20 tygodnia do 2,5 roku życia.

www.familijny.pl/wroclaw/projekty/familijne_pitagorasy Pobierz referencje